Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie

Utworzony przez ktoś, 10 kwietnia 2010 r. o 10:09
Dlaczego tak się stało i gdzie są ciała i jakies prawdziwe informacje bo co chwilę jakies inne są np liczba osób które zginęły i dlaczego to się stało w rosyjskim samolocie i na terenie rosji. Ja osobiście uważam że coś jest z tym nie tak a co chwilę ktoś mówi co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosja po raz kolejny pokazała swoją wyższość i potęgę. Jesteśmy zupełnie bezbronni, pozbawieni wybitnych taktyków i dowódców Wojska Polskiego, służb specjalnych, wywiadu. Osobiście jestem przekonana, że Rosjanie celowo źle nawigowali samolot, co jak co, ale nasi piloci uchodzą za jednych z najlepszych na Świecie, mgła jest tylko mgłą... Czarne skrzynki się nie znajdą, dlaczego Rosjanie nie wyrażają zgody na lądowanie polskich samolotów wojskowych? Odsyłają je na odległe lotniska w Moskwie, czyżby chcieli zatrzeć ślady?. Jest to kolejny siarczysty policzek wymierzony Polakom przez Rosjan, który polska dyplomacja przyjmie z uśmiechem na twarzy... To jest przerażające, mimo upływu lat nic się nie zmienia - malutcy Polacy wobec bezkarnej Rosji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mielun napisał:
Dlaczego tak się stało i gdzie są ciała i jakies prawdziwe informacje bo co chwilę jakies inne są np liczba osób które zginęły i dlaczego to się stało w rosyjskim samolocie i na terenie rosji. Ja osobiście uważam że coś jest z tym nie tak a co chwilę ktoś mówi co innego.
Jakie chcesz ciała ? Po takiej katastrofie lotniczej nie ma żadnych ciał - są szczątki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawiść to mialem wlasnie do tych osob co zgineli jak rzadzili Polską ale jestem taki ze ide za swoimi nie przeciw nim... wlsnie zapomnialem o tych zdjeciach naoczni swiadkowie widzieli co sie stalo robili zdjecia krecili filmy i wszystko zostalo im zabrane polowa zniszczona i druga zabrana i co mamy o tym myslec???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że się pewno ze mną nie zgodzicie, ale mi się wydaje że to niebyła katastrofa tylko zamach. Cały PiS, cały sztab wojskowy, połowa Virtuti Militari, połowa historyków, sybiracy, organizacja "rodzin katyńskich". Zgadnijcie dla kogo byli niewygodni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów... Chwała bohaterom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpila napisał:
To co pisałem wielokrotnie się potwierdziło. Wielka szkoda, że tak tragicznie. Działania szarej strefy z PO na czele są gorsze niż myślałem. Nie będę pisał w szczegółach, bo polskie GRU NKWD, czy KGB dojdzie. W każdym razie NIE JEST TO ZWYKŁA KATASTROFA. Potwierdzają to pierwsze komentarze, w tym słowa Lecha Wałęsy, który skomentował rozmowę z Tuskiem D. WSPÓLCZUJĘ NAM WSZYSTKIM Z POWODU TRAGEDII. NIEZALEŻNA POLSKA ODDALA SIĘ CORAZ BARDZIEJ !!! Szpila
Tak,masz racje.Coś mi tutaj nie wygląda na zwyczajny wypadek.Dziwne też że ten ,,słynny,, Premier nie leciał razem z delegacją,tylko oddzielnie i to wojskowym samolotem!ZBYT DZIWNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI!!!!!!!!Nie darze zaufaniem Tuska a także tej całej Platformy.Osobiście nie wierzę w wypadek.A rosjanie, jak to rosjanie,nigdy prawdy nie mówili,i tym razem wszystko zamażą,aby nikt im nic nie zarzucił.To paskudny naród. STRASZNA TRAGEDIA!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~cinek~ napisał:
KTO TO KIEROWAŁ SAMOLOTEM ???!!!!!!
Najlepiej złożyć na pilota . Napewno nie chciał umrzeć . Zastanów się. !!!!!!!!!!!! (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeest wstrząs dla całej Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala mysle ze cinek mowiac "kierowal" mial na mysli wierze kontrolna a nie pilota. on na pewno robil wszystko zeby jakos sie uratowac no ale niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wigrus napisał:
Ta katastrofa to w pewnym sensie dalszy ciąg incydentu w Gruzji. Jaki dowódca zaryzykował by obecnie zmianę planu lotu? Aby się nie narażać, pod presją zdecydował się na lądowanie w bardzo złych warunkach atmosferycznych. Miał podjąć decyzję o locie dalej do Moskwy (fuj) albo zawracać do Mińska (podwójne fuj)? W ŻADNYM WYPADKU NIE WIERZĘ W PRZYCZYNY TECHNICZNE, NIESPRAWNOŚĆ SAMOLOTU.
Miałam podobne odczucia..Pilot nigdy nie będzie narażać pasażerów kimkolwiek oni by nie byli! Maszyny musza być sprawdzane przed lotem tym bardziej prezydenta! Najważniejszej głowy w państwie! Ale wiem, że Polacy to taki naród, który zawsze znajdzie kozła ofiarnego nie koniecznie winnego! Tu trzeba być delikatnym bo prawda zawsze jest po środku! Jeśli Rosjanie udostępnią materiały z czarnej skrzynki jeśli one będą zapisane w całości a eksperci potwierdzą, że nic przy nich nie majstrowano to wszystko może się szybko wyjaśnić...Jednakże z doświadczenia wiem. że o prawdę trudno i znają ja Ci co niestety zginęli! Jacy by oni nie byli...Panie świeć nad ich duszami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było dać TU 154 do remontu u rusków, jak można było przewozić w jednym samolocie tyle VIP'ów, jak można było popełnić tyle błędów w zabezpieczeniach!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia. Współczuję tym ludziom, że zginęli taką śmiercią, tak okrutną. To naprawdę jest żałoba narodowa. Mimo iż nie interesowałam się polityką i raczej nie przepadałam za PiS-em to cały czas jestem w szoku. Strach, pytania dlaczego i co dalej chyba odczuwa dziś cała Polska. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Prezydent , oraz Ci którzy zgineli w katastrofie samolotu, Oddaje wam najwyższy chołd oraz składam najszczersze kondolencje rodzinom zmarłym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Łączę się w bólu z rodzinami ofiar, składam także kondolencje każdemu Polakowi z osobna. To wielka i nieporównywalna w historii tragedia naszego narodu. Zostalismy bez najważniejszych głów w panstwie, cieszmy się, że to nie poprzednie epoki kiedy to nasi wrogowie z pewnością wykorzystaliby taki stan rzeczy do swoich celów. Co do insynuacji, że to zamach... rzeczywiście zbyt wiele przypadków na raz. Czy dowiemy się prawdy? Nie wiadomo. Fakty są przerażające. I dlaczego pierwsze osoby w tv komentujace wydarzenia to p. Kwaśniewski i p. Miller? Obawiam się, że juz dziś zaczęła się kampania prezydencka... przykre. Uszanujmy naszego Prezydenta, przypatrzmy się temu, w jakim kierunku prowadził Polskę, jakie miał priorytety i już myślmy na kogo zagłosujemy, mam nadzieje, że nie na tych, którzy publicznie chętnie płaczą i przymilaja się. Teraz Polacy mają kolejna szanse coś zminić w Polsce, a przynajmniej nie dopuścić do katastrofy. Bądźmy rozważni i miejmy oczy szeroko otwarte. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dexter napisał:
Może to bolesne przeżycie....lecz nie dla mnie Kaczyński był mędą doprowadził do rozłamu w narodzie jakim człowiekiem był co uczynił w swoim życiu.....TAK ZGINĄŁ odpowiednia śmierć dla niego i innych bo 75% członków jego świty na to zasłużyła i nie ma kogo żałowac!!!!!!!!!!
Czytajac takie komentarze nie dziwię się, że ktos może myśleć o spisku bo jak widać dokładnie są ludzie bez skrupułów!!! O tym czy i na jaką śmierć ktoś zasłużył może decydować jedynie Bóg, a my nie możemy nikomu życzyć tak tragicznego końca! Czy świętej pamięci Prezydent doprowadził świadomie do czyjejś śmierci, albo sprzedał swój naród!!?? Nie sądzę aby uczynił cokolwiek by można mu życzyć takiej śmierci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W telewizji podobno przyczyną śmierci był błąd pilota moim zdaniem coś z paliwem, ale akurat dziś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Rosjanie podejmują śledztwo ?! To nasz samolot, nasz prezydent i politycy! Gdzie czarna skrzynka, tam są odpowiedzi na wszystkie pytania ?! To tam jest potwierdzenie lub zaprzeczenie co do i tak już sprzecznych informacji ze strony rosyjskiej !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietras1988 napisał:
Brak słów... Chwała bohaterom!
Bohaterowie to byli ci co zginęli w Katyniu w 1944 oraz wszyscy PATRIOCI walczący za ojczyznę przed 1945 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarna skrzynka jest u rusków(na 100%).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 43

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...